null

mouad@funx.nl

Mouad Aoujil

Algemeen directeur
null

faraz@funx.nl

Faraz Ul Haq

Accountmanager
null

nadia@funx.nl

Nadia Jager

Planner & Secretaresse Marketing Communicatie
null

mustafa@funx.nl

Mustafa Dogan

Accountmanager
null

devika@funx.nl

Devika Sluisdom

Marketing- en communicatiemanager
null

marije@funx.nl

Marije Vreugdenhil

Planner & Sales support
null

anouk@funx.nl

Anouk Voogt

Accountmanager
null

shannon@funx.nl

Shannon Vrede

Marketing- en communicatiemedewerker